Survivor’da dokunulmazlık maçını hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star 2024 yarışmasının nefes kesen mücadelesi her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenleri ekrana kilitliyor. Her hafta elemelerin yapıldığı yarışmada bu hafta erkekler elemeleri yapılacak. Yarışma tartışmaları gerilimi artırıyor ve seyirciyi ekran başında tutuyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da takımlar arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Her şeyden önce dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazanacağı büyük bir merak konusu haline geldi. Kuyu, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim ve hangi takım kazandı? 24 Mart’ta eleme adayı kimdi? İşte detaylar…

SURVİVOR BAĞIŞIKLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlık maçı, 24 Mart Pazar günü yayınlanan Survivor’un 67. bölümünde oynandı. Kırmızı-lacivertli takım yarışmacıları arasında oynanan dokunulmazlık maçında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlık oyununun galibi kırmızı takım oldu.

24 MART’TAN KURTULANLARIN ELENMESİNDE ADAY KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlık maçını kaybeden mavi takım yarışmacıları divanda oy kullanmaya gitti. Yarışmacılar, takımlarından kalmasını istedikleri yarışmacının adını yazarak sandıkta oy kullandı. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı sonuca göre en çok oyu alan Aysu haftanın ikinci elenen adayı oldu.

İLK ADAY ALEYNA OLDU

23 Mart Cumartesi günü Survivor’un ilk dokunulmazlık maçı sonrasında yapılan oylama sonucunda Aleyna 5, Nefise 1, Merve ise 1 oy aldı. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Aleyna olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir