Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü? Instagram, WhatsApp ve Discord neden açılmıyor? 30 Mayıs’ta WhatsApp’a giriş sorunu!

Siz Instagram, WhatsApp ve Discord ile ilgili son durumun ne olduğunu merak ederken “Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü?” sorusunun cevabını arıyoruz. Discord kullanıcılarının yanı sıra Meta şemsiyesi altındaki popüler sosyal medya platformları Instagram ve WhatsApp kullanıcılarının da platformlarda bir sorun olup olmadığını araştırdığı bildiriliyor. Peki Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü? Instagram, WhatsApp ve Discord neden açılmıyor?

INSTAGRAM, WHATSAPP VE DISCORD ÇÖKTÜ MU?

Kesintileri takip eden site downdetector’dan alınan verilere göre kullanıcı raporları hem Instagram’da, hem WhatsApp’ta hem de Discord’da sorun yaşandığını gösteriyor.

Verilere göre, WhatsApp, Discord ve Instagram için downdetektörlere ulaşan kullanıcılardan gelen raporlar, saat 14.00 sıralarında ciddi bir artış olduğunu gösteriyor.

İle ilgili

BEN

w

PEKİ NE OLACAK?

Instagram, WhatsApp ve Discord’da yaşanan sorunların kısa sürede çözülmesi bekleniyor.

İŞTE X KULLANICILARININ INSTAGRAM, WHATSAPP VE DISCORD’DAKİ SORUNLA İLGİLİ YORUMLARI.

kullanıcı yorumları

kullanıcı yorumları2

kullanıcı yorumları3

kullanıcı yorumları4

kullanıcı yorumları5

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
'Mutlu sonla biten masajı' görünce inandı ve teminat olarak 50 bin lira silikon parası gönderdi!  Eşine söyleyeceğimizi söyleyince değeri 170 bin liradan fazlaydı: ‘Mutlu sonla biten masajı’ görünce inandı ve teminat olarak 50 bin lira silikon parası gönderdi! Eşine söyleyeceğimizi söylediğinde değeri 170 bin liradan fazlaydı: “Farklı fantezi özellikleri var.”
Metre yüksekliğinde!  O eyalette kasırgaMetre yüksekliğinde! O eyalette kasırga
Oyunları bitmiyor!  Eşi FETÖ'den tutuklanan şahıs, eşine ulaşmak için her yolu denediOyunları bitmiyor! Eşi FETÖ’den tutuklanan şahıs, eşine ulaşmak için her yolu denedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir