Ebru Gündeş, Hadise, Gülşen, Zeynep Bastık… Tatilde onları dinlemek için servet harcamanız gerekiyor.

Kurban Bayramı heyecanı şimdiden başladı. 9 günlük tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler şimdiden plan yapmaya başladı.

Yapılacaklar listesine konser eklemek isteyenler, ünlülerin sahne alacağı mekanları ve fiyatları merakla bekliyordu.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 5 yıldızlı otellerde ve Kıbrıs’taki konser salonlarında sahne alan ünlü isimler, bir gecede tam anlamıyla servet kazanacak.

EN ÇOK İLGİYİ ÇEKEN İSİM GÜLŞEN OLDU

Sözcü’nün haberine göre Zeynep Bastık, Gülşen, Hadise, Koray Avcı ve Ebru Gündeş’i izlemenin ve otellerde konaklamanın maliyeti 29-49 bin lira arasında değişiyor.

En çok şaşıran isimlerden ilki Gülşen oldu. Şarkıcı, 16-21 Haziran tarihleri ​​arasında Karpaz bölgesindeki bir otelde konser verecek. Ultra her şey dahil sistemiyle 5 gecelik kişi başı fiyatı 48 bin 900 TL olacak.

gülsen9999

Dikkat çeken ikinci isim ise Hadise oldu. 16-19 Haziran tarihleri ​​arasında Kıbrıs’ta sahne alacak şarkıcıya 3 gece ultra her şey dahil konaklama ve 44 bin 300 TL konser bedeli hakkı veriliyor.

EBRU GÜNDEŞEEEE

Dikkat çeken üçüncü isim ise Ebru Gündeş oldu. Gündeş, 16-19 Haziran tarihleri ​​arasında Kıbrıs’ta konser verecek. 3 gece tam pansiyon olarak satılan tatilin fiyatı kişi başı 30 bin TL oldu.

Dördüncü isim Zeynep Bastık’tı. 17-20 Haziran tarihleri ​​arasında Kıbrıs’ta sahne alacağı otelde tam pansiyon konaklama ve konserin ücreti kişi başı 40 bin TL.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O sahneyi unutamadı! O sahneyi unutamadı! “İnleyerek karşılık verdim”
'Selahattin'le ilgili bambaşka bir şey anlatacağım Şok şok‘Selahattin’le ilgili bambaşka bir şey anlatacağım Şok şok
23 yıllık evlilik sona yaklaşıyor!  O video gündem oldu23 yıllık evlilik sona yaklaşıyor! O video gündem oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir