Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suat Pamukçu’ya AK Parti rozetini taktı! İlk açıklama Fatih Erbakan’dan geldi

Partisinin 15 Temmuz’da Zeytinburnu Meydanı’nda düzenlediği mitingde konuşan Erbakan, etik belediyeciliğin İstanbul’a, Sultan Fatih şehrine ve İstanbul halkına yakışacağını söyledi.

Erbakan, şunları söyledi: “Her şey yolunda giderse 31 Mart’ta Zeytinburnu’nda, İstanbul’da ve Türkiye’nin her yerinde sandıkları patlatacağız. Yeni bir döneme, Milli Görüş’ün yükseliş dönemine başlayacağız. ahlaki belediyecilik”. ” dedi.

SUAT PAMUKÇU’NUN AK PARTİ’YE GEÇİŞİ: ‘YOLUNU KAYBEDEN BAZI İNSANLARA ROZET TAKIYORLAR’

Seçim öncesi hedeflenen üye sayısını aştığını açıklayan Erbakan, şöyle devam etti:

“Bir süre önce kendimize koyduğumuz 500 bin üye hedefini aştık. 260 binden 500 bine ulaşmak neredeyse yüzde 100’lük bir artış anlamına geliyor. Refah’ta bu oranda büyüyen başka bir siyasi parti yok. Parti Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisi, şimdi hep birlikte seçimlere kadar 550 bine, seçimlerden sonraki birkaç ay içinde de 1 milyona ulaşmayı umuyoruz.

Eşyaları bulan koyu saçlı bir adam gibi, kaybolanların üzerine rozet takıyorlar. “Siz bir kayıp kişiye rozet taktınız ama biz 6 ayda ülkede 260 bin çocuğa rozet taktık.”

AW169452_03

“MİLLİ TOPLUMLU ÇAĞI GETİRMEK İÇİN BİZE KOŞUYORLAR”

Fatih Erbakan, 31 Mart seçimlerinde favori olduklarını, milletin kâr amaçlı belediyecilikten ve kibirli yöneticilerden bıktığını vurguladı.

Erbakan, şöyle konuştu: “Milletimiz bu yüzden yeniden Refah Partisi’ne koşuyor. Çünkü partimizin temsil ettiği Milli Görüş’ün 89 ve 94 yıllarında yaptığı belediye hizmetlerini çok iyi hatırlıyorlar. Partimizin bunun temsilcisi olduğunu biliyorlar. Ahlaklı belediyecilik çağına, yine milli belediyecilik çağına ulaşmak için bize doğru koşuyorlar.” ” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştiren Erbakan, belediyenin borç içinde olduğunu söyledi. Fatih Erbakan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu 5 yılda İstanbul’da yapılanlar ortada. Biz hep diyoruz ki CHP zihniyetinden bu ülkeye, bu millete hiçbir hayır gelmez. Siz son 5 yılda belediye adına neler yaptınız? Vaatler” Unutuldu, projeler yarım kaldı, belediye borç ve faiz batağına düştü. Bugün dünyanın en yüksek şehri. “İstanbul Büyükşehir Belediyesi faizle dolar borç alan kurumdur. Yüzde 11-12 faizle dolar borçlanıyorlar. “İstanbul’da ulaşım sembolik ücretlere düşecek” dediler ama geldiklerinden bu yana ulaşım maliyetlerinde yapmadıkları bir artış olmadı, sorunu çözemediler, kentsel dönüşümde başarısız oldular. “

Yeniden Refah Partisi İBB başkan adayı Mehmet Altınöz, en büyük projelerinin etik belediyecilik olduğunu vurguladı.

Altınöz, şöyle konuştu: “Etik belediyecilikte yolsuzluk yoktur, kâr yoktur, adaletsizlik yoktur. Bunu İstanbul’da ve diğer şehirlerde de hayata geçireceğiz. İstanbul dünyanın en güzel ülkesidir. Peygamber Efendimiz’in övgüsüne layıktır. Bakalım. Bu şehir bir ibadet görevi gördü. İlk yapacağımız şey tüm vatandaşlarımıza şu güvenceyi vermek olacaktır: “Amacımız sizlerin rahatını sağlamak olacaktır. Bu şehirde son ışık sönene kadar uyumayacağız.” sözlerini söyledi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Candaş Tolga Işık isyan etti: Candaş Tolga Işık isyan etti: “Arkadaşımızı sırtından bıçakladı”
Arnavutköy inşaatında yangın Arnavutköy inşaatında yangın
Sizi gülümseten anlar!  böyle eşlik ettiSizi gülümseten anlar! böyle eşlik etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir