Zafer Partisi Saflarında Üç Yıldız İsim

Zafer Partisi saflarına katılan birbirinden kıymetli adlar göz kamaştırıyor. Güneydoğu’da yaralanan askerlerimizi büyük özveri ile tedavi eden ve tedavi sonrası bakımlarıyla ilgilenen ülkemizin alanındaki en iyi harp doktorları içinde gösterilen Emekli Hekim Albay Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu, Zafer Partisi saflarında savaşım edecek.Prof. Dr. Şehirlioğlu, 1. Olağan kongresinde kullanılan geçerli oyların tamamını alarak Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçildi.
Prof. Dr. Şehirlioğlu, dünyada ilk kez patlamamış roket fünyesini askerin bacağından kendi yaşamı pahasına başarıya ulaşmış şekilde çıkartması ile tıp dünyasının dikkat çekmişti.Kahraman Albay
Irak’ın Kuzeyinde vazife meydana getiren Türk askerlerinin kafasına çuval geçirilmesiyle başlamış olan süreçte Irak sınırında ABD’li albayı soyup tutsak alan emekli Kurmay Albay Aziz Ergen de Zafer Partisi saflarına katıldı. Albay Ergen, 1. Olağan kongresinde kullanılan geçerli oyların tamamını alarak Zafer Partisi’nde Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçildi.
Albay Ergen, Türkiye’ye enerji alanında mühim katkıları olan Mavi Akım ve Beyaz Enerjisi projelerinin hayata atlatılmasında de etkin rol oynamıştır.
Politika Duayeni
BBP’de ve Mutluluk Partisinde daha ilkin politika meydana getiren ve AK Parti’den de milletvekili aday olan Mustafa Arabul da Zafer Partisi’ne geçti. Kurultayımızda Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçilen Arabul, Zafer Partisi’nin tüm siyasal partilerden oy alarak büyümeye devam ettiğini belirterek ‘’önümüzdeki seçimlerde en başarıya ulaşmış partilerin başlangıcında geleceği’’ ön görüsünde bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası