Volkan Demirel’den Fenerbahçe itirafı!


Spor Toto Süper Lig’de 1 puanı bulunan Hatayspor’un başına geçtikten sonrasında ekibi ayağa kaldıran Volkan Demirel, gündeme hususi açıklamalar yapmış oldu.Fanatik’e konuşan Volkan Demirel, Fenerbahçe dönemine dair de çarpıcı itiraflarda bulunmuş oldu. Genç teknik direktör, “Hayatta kararlar alırken bazı riskleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Risk nedir, risk bakıldığında evet Fenerbahçe’de devam eden bir kariyer, sonrasında antrenörlük. Orada bir ihtimal hayatına devam edebilirsin. Ben isteseydim orada kalabilirdim” dedi.

“HEDEFİM FENERBAHÇE VE MİLLİ TAKIM”

Demirel, gelecek hedeflerinden bahsederek şu ifadeleri kullandı:”Karagümrük takımına gittiğimizde düşme hattıyla yakın mesafe vardı, düşme hattının 4 puan üstünde aldık, kendi adımıza oldukça iyi şeyler yaptığımızı düşünüyorum imkanlarımız doğrultusunda.Benim devamlı hedefim var. Örneğin Hatay benim için bir hedefti, Karagümrük bir hedefti. Hatay’dan sonrasında bir hedefim var, Hatay’dan sonrasının sonrası da hedefim var. Hedef bitmez. Bir yere ulaştıktan sonra eğer orayı kafi görürseniz, orada basketbol topu şeklinde sekerseniz. Bir yere ulaştıktan sonra başka bir hedef koyarsanız tırmanmaya başlarsınız. Her insanın bir hedefi var. Benim de hedefim Fenerbahçe, Ulusal Ekip. Yurt haricinde iyi bir takımda ülkemi temsil etmek.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası