Ünlü model Müslüman oldu, Umre’ye gitti


Fransız medyası, Himer’in üvey babasıyla büyüdüğünü ve İslam ile tanıştığında, kendisi de Müslüman olan biyolojik babasını aradığını yazdı. 
Toplumsal medyada milyonlarca takip edeni olan Himer, Müslüman oluşunu sembolize eden, Şehadet getirmiş olduğu bir videoyu takip edenleri ile paylaştı.
Himer, Instagram’dan paylaşmış olduğu iletisinde, “Bazılarınız biliyor olabilir fakat birçok şahıs hala merak ediyor. […] Aylar ilkin İslam’a girdim. Günlük hayatımı takip edenler biliyor fakat kati olan şey bu samimiyeti paylaşmanın önemi” ifadelerine yer verdi.

Himer, sözlerine şöyleki devam etti: 
“Başka bir dine geçmekte utanılacak bir şey yok. Bu, her insanın özgürce kullanabilmesi ihtiyaç duyulan temel bir haktır. Hakikaten de oldukça geliştim, öncelikler algımı gözden geçirdim ve ustalaşmış ya da kişisel bazı yaşam seçimlerimi tekrardan düşündüm. Bunu takdir eden ya da en azından saygı duyan her insana teşekkür ederim…”
Himer, Fransız televizyonlarında gösterilen “Aşkın Prensesi” adlı tv programında yer almıştı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası