Uluslararası Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nasıl yurt dışına taşınabilirim?

 

Günümüz dünyasında başka bir ülkeye taşınmak ve yaşamak oldukça yaygın ve kolay bir durum haline geldi. Başka bir ülkede yaşamakla ilgilenen birinin aklındaki en büyük sual; Nasıl yurt dışına taşınabilirim? Birkaç yıl öncesine bakılırsa kolay olmasa da, belirli koşullar altında başka bir ülkeye taşınmak, beklentilerin aksine, pahalı ve karmaşık yasal prosedürler gerektiren bir durum değildir. Yalnız konuk edilmeniz, belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor ve oturma izni alma şartları ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor.

 

Uluslararası evden eve nakliyat

 

Evden eve Mesela Almanya’daki mobilya fiyatlarını karşılaştırırsanız, yurtdışında bilhassa Avrupa devletlerinde ev eşyaları Türkiye’den 10 kat daha pahalı. Uluslararası kişisel bagaj taşımacılığı kapsamında mevcut yada yeni satın aldığınız eşyalarınızı gümrük vergisi ödemeden uygun fiyata Türkiye’de taşıma olanağına sahipsiniz. Ek olarak aşağıdaki işleme bakılırsa isterseniz mülkünüzü kaldırabilir ve hem malın fiyatını hem de malları taşımak için harcadığınız parayı artırabilirsiniz. Yurtdışına taşınma adımları oturma izni aldığınızda sürecin zor kısmını da geçtiğinizden güvenilir olabilirsiniz.

 

Bir sonraki adım ise eşinizin size eşlik etmesini istiyorsanız başvuruda bulunmanızdır. Mülkünüzü getirdiğinize dair Alman göçmenlik bürosundan yada konsolosluğundan bir belgeye ihtiyacınız var fakat bu her ülkenin mevzuatında geçerli değil, mesela Belçika taşınmak için belge istemiyor. Tüm taşınma süreci süresince yanınızda olacak, yasal işlemleri sizin adınıza yürütecek ve iyi bir taşınma deneyimi yaşatacak internasyonal bir kapıdan kapıya taşıma şirketi seçmelisiniz.

 

Uluslararası Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Size sektördeki en düşük uluslararası eşya taşımacılığı teklifi sunan bir şirket seçerseniz kesinlikle problem yaşayacağınızdan güvenilir olabilirsiniz. Yurtdışına gönderim yaptığınızda internasyonal nakliye firmaları malın miktarına bakılırsa fiyatlandırır, bundan dolayı taşınan yerde en oldukça ihtiyacınız olan ve daha azca yer kaplayan malları seçmelisiniz, sadece şunu belirtmek isterim ki, miktar olarak bunu belirtmek isterim. mal. taşınan artar, nakliye şirketleri fiyatlarda indirim yapar. Sir Lojistik , başta Avrupa ülkeleri olmak suretiyle dünya genelinde otomobil, ticari ürün ve kişisel eşyaların sigortalı taşınmasını sağlıyor.

 

Zati Eşya Taşımacılığı Kapsamları Nedir?

Uluslararası Nakliye firmalarının öncüsü konumundaki Sir Lojistik ile görüşerek internasyonal taşımacılığın ustalaşmış tarafını görebilirsiniz. Firmanın ek olarak Zati eşya taşımacılığı lisansı ve tecrübesi de bulunmaktadır.  Derhal şimdi firmanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilir ve detaylara hakim olabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası