Telegram Premium için yeni özellikler geldi


WhatsApp’ın arkasından en oldukca kullanılan mesajlaşma uygulamalarından kabul edilen Telegram, yeni özellikleri bünyesine eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda premium versiyon için yeni özellikleri kullanıma aldı. 

YENİ ÖZELLİKLER KULLANIMDA

Meydana getirilen yenilikler içinde videolu mesajlardaki ifadeleri metin olarak eklemek oldu. Öncesinden, aboneler herhangi bir sesli mesajı metne dönüştürebiliyorlardı. Son güncelleme yardımıyla aynı işlev artık video mesajlara da geliyor. Bu sayede Telegram Premium aboneleri kendilerine gelen video mesajındaki metin dökümünü alabilecekler.Öte taraftan ‘Gruplarda Mevzular’ özelliği tanıtıldı. Bu sayede kullanıcılar grup içinde oluşturulan mevzu başlıkları ile değişik alanlarda da konuşabilcek. Kullanıcılar bununla beraber temel bir kullanıcı adının yanı sıra, değişik adlar de kullanabilecek. Telegram Premium kullanıcıları için tasarlanmış 12 emoji paketi de içeriyor. 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası