Son dakika: Gizli Saklı Naz / Yaz kimdir? Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı?

Son dakika: Gizli Saklı Naz / Yaz kimdir? Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı? – Magazin Haberleri

Son dakika: Gizli Saklı Naz / Yaz kimdir? Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı?

Sinem Ünsal, Gizli Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda Naz / Yaz karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı? 

Gizli Saklı Naz kimdir?

Naz 28 yaşında, güler yüzüyle ve pozitif enerjisiyle etrafını aydınlatan bir genç kızdır. Annesi ve dayısı ile beraber mütevazı bir hayat sürer. Babasını küçük yaşta kaybetmesinin etkisiyle annesine oldukça düşkündür. Derslerinde başarılı bir öğrenci olan Naz, çocukluktan beri polis olmanın hayalini kurar. Annesi Aynur’un ise kızı için bambaşka hayalleri vardır. Aynur kızının kendisi gibi hemşire olmasını ister. Fakat annesinin tüm ısrarına rağmen Naz, kendi hayalini gerçekleştirir ve polis akademisinden birincilikle mezun olur. Naz’ın hem akademideki başarısı hem de birkaç yıl önce havaalanındaki bir patlamayı önlemesi organize şubenin en büyük amiri Sadullah’ın dikkatinden kaçmaz ve onu Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için yürüttüğü operasyona dahil eder. Naz Arıca artık operasyonun Yaz Güneş’i olmuştur.

Sinem Ünsal kimdir?

21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı.
2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı. 

2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya, 2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.

2019 – Yapıkredi Afife Jale Ödülleri’nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi. 2019 – 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası