Prens Harry, Örümcek Adam kılığına girdi


38 yaşındaki Prens Harry, anne babaları ölen asker çocuklarını destekleyen bir vakıf olan Scotty’s Little Soldiers’ın (Scotty’nin Ufak Askerleri) senelik geleneksel Noel partisi için bir video çekti.
Independent Türkçe’de yer edinen haberde, Vakfın bu yılki partisinin teması “Kahramanlar ve Kötüler” olarak belirlendi. Prens Harry de bu konsepte uyarak Örümcek Adam kılığına girmeyi seçti.
Anası Prenses Diana’yı 12 yaşlarındayken kaybeden Harry, küçüklere şu mesajı verdi:
“Noel, sevdiklerimizi hakikaten fakat hakikaten fazlaca özlediğimiz bir dönem ve bu fazlaca düzgüsel. Fakat bununla beraber ebeveynlerimiz olmadan eğlendiğimiz için suçluluk sezmek de mümkün.”
Kendisi de artık baba olan Harry, şöyleki devam etti:
“Fakat sizi temin ederim ki ebeveynlerimiz bizim daima eğlenmemizi isterdi, bu yüzden suçluluk hissetmeyin. Oldukça iyi zaman geçirmeye hakkınız var, bilhassa de Scotty’s Little Soldiers topluluğuyla beraber.”
Videonun devamında Örümcek Adam maskesini çıkaran Harry, “Çıkın, fazlaca iyi süre geçirin ve Noel’i kutlayın” diye ekledi.
Çocuklar, Harry’nin videosuna pozitif yönde tepkiler verdi.
Babasını 2018’de kaybeden 12 yaşındaki Emily Reynolds, etkinliğin basın bülteninde şu ifadeleri kullandı:
“Bizimle aynı deneyimi yaşamış birinin bizi düşünmesi fazlaca hoş. O yalnız sempatik olmaya çalışan biri değil. Ebeveynsiz büyümenin ne demek bulunduğunu bilen birisi.”
Hemen hemen 9 haftalıkken babasını kaybeden 15 yaşındaki Ben O’Donnell da “Prens Harry’nin Örümcek Adam kostümü giymesi mükemmel! Bir ihtimal bir sonraki Örümcek Adam o olur!” diyerek heyecanını belirtti.
Prenses Diana, 1997’de ağlatısal bir otomobil kazasında yaşamını kaybetmişti.
Prens Harry annesini kaybettikten sonrasında zor zamanlar geçirdiğini sık sık dile getirmişti. 2020’de katılmış olduğu bir etkinlikte bu travmayı atlatmak için üç yıl terapiye gittiğini söylemişti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası