Polis Kızı İlayda Elif Arslan’ın Şarkısı Beğenildi

Emekli polis memurları Istek ve Nusret Arslan, söz ve müziği kızları İlayda Elif Arslan’a ilişkin olan “İmkansız” isminde şarkısının youtube’da en oldukca izlenen şarkılar içinde yer almasından dolayı onur ve gurur duyduklarını dile getirdiler. 

YouTube rekorları denince artık akla direkt olarak müzik videoları  geliyor.

Polis kızı  İlayda Elif Arslan’ın ” İmkansız ” isminde yeni şarkısı YouTube’da yeni bir başarıya imza attı.

İlayda Elif Arslan’ın emekli polis olan anne ve babası kızlarının youtube’daki başarısından dolayı onurlu ve gururlu olduklarını ifade ediyorlar.

Emekli polis memuresi Istek Arslan’ın kızının başarısına ilişkin olarak toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeleri kullandı : 

“Gururluyum..Söz ve müziği kızıma ilişkin olan imkansızı tüm dostlarınızında paylaşmasına vesile olmanızı rica ediyorum. Şimdiden desteğinize teşekkür ediyorum.”İlayda Elif Arslan’ın Youtube’da ” İmkansız “ isminde şarkısının altına yazılan bazı yorumlar şöyleki sıralandı : 

*Safiye fidan FOGG : Şahane oldukca içten okumuşsunuz sabah kahvemi içerken durmadan dinliyorum ruhuma dokunan güzel insan şansın yolun açık olsun..

*Yusuf SEÇİLMİŞ : Oldukça etkisi altına alan bir ses tonunuz var, ümit ederim hak ettiğiniz bölgelere gelirsiniz ..

*Gökhan LÜLECİ  : Sesine , yüreğine sıhhat . Önün açık olsun.. 

*Deniz AYKUT : Güzel kızım, dinleyen her insanın kalbine dokunuyorsun. Yolun açık olsun…     

*Fatih MUSTAFA : Çok önemli. Şarkı sözleri sesin tonu ve tınısıyla yüreğe işliyor. imkansızlıklar kimi zaman mucizeler yaratır fakat bu şarkının muziceye ihtiyacı yok.. Yürekten tebrikler ..

*Ramazan GÜLER : Sesine sıhhat mükemmel bir şarkı..Başarılarının devamını temenni ediyorum.. 

*Aynur PİRDAL : Sesine,kalemine sıhhat canım.. Rabbim yolunu açık etsin.

* Bahriye ÖZDEMİR : Oldukça güzel bir ses, oldukca güzel müzik, ruhum beslendi. Resmen tebriklerrrr..Devamını ve klibini temenni ediyorum..

 TÜRKİYE HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası