Polis Derneği Dergi Çıkaracak..!

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği (POLEMDER) Genel Başkanı Doğan Şimşek, dernek tarafınca daha ilkin çıkartılan mecmua’nin tekrardan 3 ayda bir çıkarılarak etken hale getirilmesi için karar alındığını duyurdu.

Genel Başkan Şimşek, 44.dönem 1.istişare toplantısının şube başkanlarının katılımıyla derneğe ilişik dinlenme tesisi olan  Balıkesir Erdek POLEM Otel’de 13-18 Eylül tarihleri içinde gerçekleştirildiğini, bu toplantı da şube başkanları tarafınca iletilen talep üstüne dernek tarafınca daha ilkin çıkartılan mecmua’nin tekrardan 3 ayda bir çıkarılmasına karar verildiğini söylemiş oldu.

Kısa adı POLEMDER olan Genel Merkezi İstanbul’da bulunan, Genel Başkan görevine 44. olağan genel kurul sonucu 29 Mayıs 2022 tarihinde yeni seçilen  emekli Polis Memuru Doğan Şimşek’in yürüttüğü ve Türkiye genelinde 42 şubesi ile etkinlik gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Toplumsal Yardım Derneği Genel Başkanı Doğan Şimşek’in imzasını taşıyan 44. dönem 1.istişare toplantısında alınan kararları içeren ve Şube Başkanlıklarına iletilen yazı da tekrardan mecmua çıkarılması hakkında şu ifadeler yer aldı : 

” Derneğimiz tarafınca daha ilkin çıkartılan dergimizin tekrardan yeniden etken hale getirilmesi talebi uygun görülmüş olup, derginin 3 ayda bir çıkarılacağı ve yeni üye olanlar, vefat edenler ile derneğe büyük hizmetleri olanlar yer alacaklardır..” 

TÜRKİYE HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN  

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası