Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay’ın akciğerine emboli attı


Oyuncu Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay emboli sebebiyle acil ameliyata alındı. Birkaç gündür kendini fena hisseden ve Millet’ta bir hastanede yatan Bedri Güntay’ın akciğerine pıhtı attığı tespit edildi.Meşhur oyuncunun eşine hususi hastanede anjiyo yapılmış oldu. Hem de ustalaşmış olarak futbol oynayan ve sağlığına oldukca dikkat eden Güntay’ın ansızın bu şekilde bir sıhhat problemi yaşaması yakınlarını şaşırttı.Başarı göstermiş bir operasyon geçiren Bedri Güntay, hastanede nezaret altında tutuluyor.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Karahan, eşinin sıhhat durumu ile ilgili kendi toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunmuş oldu. Karahan yapmış olduğu paylaşımda, “Toplumsal medyada ve basında çıkan haberlerden dolayı bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Eşim Bedri Güntay, bugün teşhisi konulmuş olan akciğer embolisi sebebi ile acil ameliyata alınmıştır. Meydana getirilen anjiyo oldukça başarı göstermiş geçti. Şu anda hastanede nezaret altında. Arayan soran her insana oldukca teşekkürler, şu an aramalara ve mesajlara dönemiyorum. Anlayışınız için teşekkürler. Sevgiler” dedi.

EMBOLİ NEDİR?

Akciğer embolisi, akciğerlerdeki damarların birinde pıhtı ya da başka bir materyal sebebiyle gelişen tıkanıklık olarak tanımlanabilir. Bir çok durumda, bacaklarda oluşan kan pıhtılarından meydana gelen akciğer embolisi, nadiren de olsa vücudun başka bölümlerinde oluşan pıhtı ya da başka maddeler sebebiyle de oluşabilmektedir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası