Paylaşımları ‘müstehcen’ bulundu… Merve Taşkın ‘OnlyFans kullandığı için’ mahkemeye çıkacak: Bu kez hapse girebilir


Instagram’da 500 bini, Twitter’da ise 80 bini aşkın takip edeni bulunan toplumsal medya fenomeni Merve Taşkın, OnlyFans kullanımı sebebiyle duruşmaya çıkacağını beyan etti.Taşkın, bundan önceki yıl da Instagram’da paylaşmış olduğu Sex Müzesi fotoğrafları sebebiyle müstehcenlik suçundan yargılanmış ve denetime doğal olarak tutulmuştu.

HAPSE GİREBİLİR

Kendisine gelen mesajı toplumsal medyadan paylaşan Taşkın, 12 Ocak günü OnlyFans kullandığı ve Instagram hesabında paylaşmış olduğu fotoğraflardan dolayı “müstehcenlik suçu” altında yargılanacağını deklare etti. Bu, Taşkın’ın hapise girebilecek olması anlamına geliyor.

“TEBRİKLER AMACINIZA ULAŞTINIZ”

Taşkın paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:”12 Ocak günü mahkemem var. ‘OnlyFans’ kullandığım ve Instagram hesabımda paylaştığım düzgüsel fotoğraflardan dolayı müstehcenlik suçu adi altında mahkeme sonucu alindi. Tepki gösterenler tebrikler amacınıza ulaştınız.Daha evvel Amsterdam Sex Müzesi’ne gittiğim ve Instagram hesabımda fotoğraf paylaştığım için 5 ay hapis cezası almıştım. (BBC bile haberini yapmıştı) 5 yıl süresince kabahat işlememem gerekiyordu. OnlyFans mahkemede kabahat sayılırsa ikisinin cezası birleşecek ve hapse gireceğim.”12 ocak gunu mahkemem var. “ONLYFANS” kullandigim ve instagram hesabimda paylastigim düzgüsel fotograflardan dolayi mustehcenlik sucu adi altinda mahkeme karari alindi. Tepki gosterenler tebrikler amaciniza ulastiniz— Merve Taşkın (@mervetasskin) November 28, 2022

NE OLMUŞTU?

Merve Taşkın, 2020 yılının ocak ayında Amsterdam’daki Sex Müzesi’nde çekmiş olduğu fotoğraflar sebebiyle geçen yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Fakat mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakarak Taşkın’ın 5 yıl denetime doğal olarak tutulacağını açıklamıştı. Bu denetim kapsamında Taşkın’ın kanun gereği denetim süresi süresince hiçbir suça karışmaması gerekiyordu. Fakat Taşkın’a gore OnlyFans kullanımı kabahat sayılırsa, iki ceza da birleşecek ve bu Taşkın’ın hapse girmesine yol açabilir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası