Paul Jones, Jupiter Wellness’ta Kıdemli Proje Yöneticisi olarak Atandı

Jupiter Wellness , Inc. (NASDAQ:JUPW) bugün Paul Jones’un Jupiter Wellness’a Kıdemli Proje Yöneticisi olarak katıldığını duyurdu.

Paul, Jupiter Wellness’a 20 yılı aşkın bir süredir operasyon oluşturma ve yönetme, iyileştirmeler uygulama ve oldukca çeşitli endüstrilerde projeleri denetleme deneyimiyle katılıyor.

Son olarak Cenup Florida ve İtalya’da etkinlik gösteren bir Yatırım ve Yönetim Şirketinde Proje Müdürü olarak vazife yapmış oldu. ABD ve İtalya’da projelerin başlatılmasından, maliyetlerin, vakit çizelgelerinin ve başlangıçtan tamamlanmaya kadar proje performansının yönetilmesinden sorumluydu.

2004 – 2011 yılları aralığında İtalya’nın Maranello kentindeki Ferrari merkezindeki proje yönetim ekibinin bir parçasıydı ve burada Ferrari ve Maserati için Tasarım Üretim Ekibine başkanlık etti.

Dr. Glynn Wilson, CSO ve Başkanı “Paul’ün kalibresinde birini Jüpiter Sıhhat Ekibine katacağımız için son aşama heyecanlıyız. Süratli büyümemizle, hem tüketici ürünleri hem de bilimsel gelişimdeki yeni çıkan ürünler için ürün hattımızı yöneten ve en üst düzeye çıkaran ekibimizin ayrılmaz bir parçası olacak.”  Dedi.

Jupiter Wellness Hakkında
Wellness, Inc. (NASDAQ:JUPW) , cilt bakımı terapötikleri ve tedavilerine odaklanan önde gelen farmasötik kannabinoid geliştiricisidir. Firmanın ürün yelpazesi, sedef hastalığı, egzama, yanıklar, uçuk uçukları ve cilt kanseri benzer biçimde endikasyonları ele almak için kannabidiol (CBD) içermektedir. Jupiter, CaniSun™ güneş kremi ve www.cbdcaring.com üstünden satılan öteki sıhhatli yaşam markaları dahil olmak suretiyle, giderek artan tescilli tezgah üstü cilt bakım ürünlerinden gelir elde ediyor. Ek data için lütfen www.jupiterwellness.com adresini ziyaret edin.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası