Özbekistanlı firma iş süreçlerini UyumErp ile Yönetecek

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketi Uyumsoft, Özbekistan’ın inşaat, asfalt, beton, parke taşı üretimi, telekomünikasyon şeklinde değişik sektörlerinde etkinlik gösteren Durable Firmalar Grubu ile iş birliği anlaşması imzaladı. Özbekistanlı Durable Firmalar Grubu, ilk faz olarak beton ve parke tarafında iş süreçlerinin tamamını UyumERP ile yönetme sonucu aldı.  

İki kurum içinde atılan imzaların peşinden projenin ilk aşamasında, firmalar grubunun parke taşı üretimi meydana getiren Durable Parke ve Durable Beton firmasında, bu yıl içinde UyumERP projesinin canlıya alınması planlanıyor. Devamında, erp projesinin grubun öteki şirketlerinde devreye alınarak, tüm grup şirketlerinin uçtan uca UyumErp ile yönetilmesi hedefleniyor. Uyumsoft ve Durable şirketlerinin proje yönetim ekipleri, projenin hayata geçmesi noktasında başarıya ulaşmış çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

UyumErp, dünyayla rekabet edecek data birikimi ve tecrübeye haizdir

Uyumsoft’un kuruluşunda itibaren kurumsal kaynak planlama ERP yazılımı geliştiren bir teknoloji şirketi bulunduğunu ve global pazarlardaki başarısını aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Uyumsoft ERP Satış Direktörü Ebru Tanburacı, şunları söylemiş oldu:

“UyumErp ürün ailemiz ile dünyayla rekabet edecek data birikimi ve tecrübeye sahibiz. 26 senedir aralıksız yazılım geliştiren, kuvvetli destek ekibi bulunan, uyumlu, donanımlı, çevik ve süratli bir şirketiz. Vatanımızda ve yurtdışında hayata geçirdiğimiz başarıya ulaşmış erp projeleri, yerli ve global firmalar tarafınca yakından takip ediliyor. Bu kapsamda, Özbekistan’ın sayılı firmalar grubu erp yolculuğunda, Uyumsoft ile yola devam sonucu aldı. İş birliğinin iki kuruma hayırlı olmasını diliyoruz. Projenin ilk aşamasında, Durable Parke ve Durable Beton firmasında, siparişten üretime, tedarik zincirinden satış pazarlama kadar tüm süreçlerinin UyumErp sistemine aktarılarak uçtan uca etkin bir halde yönetilebilmesi ve projenin bu senenin içinde canlıya alınması için çalışmalara hız verdik.” dedi. 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası