Misafirliğe gittiği evde öldürülmüştü, cinayet şüphelisi yakalandı


Cumhuriyet Mahallesi Nazeden Sokak’ta, şehir merkezinde oturan Çağdaş Nazlı, 21 Kasım’da Kozan ilçesindeki yeğeni Erol N.’nin evine gitti.

POMPALI TÜFEKLE VURULDU

Burada kalıp, uyuyan Nazlı, iddiaya nazaran, eve balkondan giren şahıs tarafınca pompalı tüfekle vuruldu. İhbarla gelen sıhhat ekipleri, Çağdaş Nazlı’nın yaşamını kaybettiğini belirledi.

Vakaya ilişkin emek harcama başlatan polis, şüphelinin Osman C. bulunduğunu tespit etti. Osman C. ile ev sahibi Erol N.’nin de aralarında olduğu toplam 5 şahıs, gözaltına alındı.

8 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA TACİZ İDDİASI

İşlemleri tamamlanan şüpheliler, bugün adliyeye sevk edildi. Sevk esnasında bina önünde bekleyen Osman C.’nin ağabeyi Ufuk C., “Adam şeklinde adamsın. Sen hakkaten kralsın. Yapmasan aslına bakarsanız adam değildin. Devamlı yanındayım. Ölene kadar bakarım sana kardeşim” diyerek bağırdı.

Şüphelilerin adliyede sorgusu sürerken, Ufuk C., “Kardeşim, kızı ile arkadaşı Erol N.’nin evinde konuk iken; ölen Çağdaş Nazlı da gelmiş. Çağdaş, 8 yaşındaki yeğenimi rahatsızlık etmiş. Kız kaçıp, vakası babasına anlatmış. Kardeşim kızını da alıp evden ayrılmış. Aynı gece de vaka gerçekleşiyor” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası