Meral Akşener, Baturay Özdemir’in stand-up gösterisini izledi


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’da Baturay Özdemir’in stand-up gösterisini izledi. Akşener, o anları toplumsal medya hesabı üstünden, “Siyasetin yoğun gündeminde küçük bir nefes arası…” notuyla paylaştı.Çankaya Sahne & Kulis Sanat’ta stand-up komedyeni Baturay Özdemir’in gösterisini izleyen Akşener’e İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz da birlikte rol aldı.Siyasetin yoğun gündeminde küçük bir nefes arası…Görkemli şov için oldukça teşekkürler @BaturayOzdemir????Yolun bahtın açık olsun. pic.twitter.com/m0OUmO2k0o— Meral Akşener (@meral_aksener) October 26, 2022Akşener’in paylaşımına cevap veren Baturay Özdemir de “Bugün gösterime gelip, gülen Meral Akşener’e oldukça teşekkür ederim. Onore oldum, ince ruhlu biri. Bir çok şakama güldü, seyircime de oldukça teşekkür ederim, harikaydın Ankara!” dedi.

“NE DİYON MERAL’E?”

Meşhur güldürmen, gösterisinin Akşener’li bölümünde, babasının emekli asker bulunduğunu anlatmış, eski MHP’li bulunduğunu söylemiş sadece şu an kafasının karışık bulunduğunu belirtmişti. Babasını evde gerilmiş şekilde yakaladığını özetleyen Özdemir, babasına ne işe yaradığını sorduğunda “Ne diyon Meral’e?” yanıtını aldığını söylemişti.Daha sonrasında Baturay Özdemir gösterisinden bu kesitin yer almış olduğu videoyu Twitter hesabından Akşener’i etiketleyerek “Ne diyim Meral Hanım?” notuyla paylaşmıştı. Bu paylaşıma Akşener’den de cevap gecikmemiş ve İYİ Parti lideri Twitter hesabından paylaşmış olduğu bir videoyla Özdemir’in sorusunu “Baturay, Aydın’da esnaf gezerken beni etiketlediğin videoyu gösterdiler. Baban demiş ki ‘Meral iyi mi?’, ‘İyi’ de Baturay, ‘İyi.” sözleriyle cevaplamıştı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası