Kuşadası Londra’da

Kuşadası Belediyesi, dünyanın en büyük gezim fuarlarından önde gelen World Travel Market Londra Fuarı’na katıldı. Fuarda Başkan Ömer Günel, Türkiye’ye ayrılan stant alanını ziyaret etmeye gelen misafirlerle bire bir ilgilenerek kentin tanıtımını yapmış oldu.


11 Kasım 2022 Cuma, 07:38

Abone Ol

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market Londra Fuarı başladı. Docklands bölgesi Excel fuar alanında bu yıl 42’nci kez kapılarını açan fuarda Kuşadası Belediyesi de yerini aldı. Kuşadası Belediyesi, Türkiye Gezim Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’na (TGA ) ilişik 600 metrekarelik stant alanında çeşitli görsel materyallerle kentin haiz olduğu organik, zamanı ve kültürel zenginlikler ile konaklama olanaklarının tanıtımını yapmış oldu. 

BAŞKAN İLGİDEN MEMNUN KALDI

Kuşadası’nın bu yıl başarıya ulaşmış bir gezim sezonu geçirdiğini belirten başkan Ömer Günel, “Ilk olarak İngiltere’deki fuarda Kuşadası’na gösterilen yoğun ilgi bizleri oldukca memnun etti. Bölgemizde İngiliz pazarı, yabancı kaynak pazarlar içinde Almanya’dan sonrasında yeniden ikinci sıraya yükselerek ön plana çıkmaya başladı. İngiliz pazarındaki Türkiye’ye yönelik talepte yaşanmış olan gelişmelere paralel olarak ikimiz de pastadan daha çok hisse almak için fuara katıldık. Nisan ve kasım aylarını kapsayan uzun dönemde Kuşadası’nı ziyaret etme özelliği olan İngiliz turistler için kentimizdeki gezim tesislerinin yüksek sezonda dengeli bir kapasite ayırmaları oldukca mühim. Londra’da Kuşadası’nın tanıtımını en iyi şekilde yapıyoruz” diye konuştu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası