İtalyan Foscarini Aydınlatma Modelleri 2022

Maxroom İtalyan Foscarini Aydınlatmalar

Maxroom olarak 2010 yılından bu yana Avrupanın en bilinen dekoratif ve mimari aydınlatma firmalarının ürünlerini ithal etmekteyiz. Son yıllarda yaşam stilleri ile birlikte evlerimizin ve ofislerimizin aydınlatma ihtiyaçları da değişiklik göstermişlerdir. Avrupalı, özellikle de İtalyan dekoratif aydınlatma üreticilerinin öncülükleri ile gelişen aydınlatma sektörü, Led teknolojisinin gelişmesi ile de ayrı bir boyuta taşındı.

Son yıllarda gelişen optik teknolojileri ve malzemelerle teknik ve dekoratif aydınlatma üreticileri yepyeni tasarımlar sunmaktadırlar. Dünyanın önde gelen Artemide, Flos, Bega, Foscarini, Ingo Maurer gibi onlarca firmanın tüm koleksiyonlarını sunan MAXROOM modern ve klasik ithal dekoratif aydınlatma koleksiyonunda her türlü ihtiyacınızın karşılığını bulabilirsiniz.

 

Foscarini, İtalyanın önde gelen dekoratif aydınlatma üreticilerindendir. Kurulduğu 1981 yılından bu yana sayısız başarıya ve ödüle imza atmıştır.2009 yılında Diesel ile kurduğu Diesel Living with Foscarini büyük bir başarıya imza attı.

Maxroom 2022 yılı ile birlikte güçlü ortaklıkları ile birlikte ithalatını yaptığı Foscarini ürünlerinin Avrupa standartlarında online satışını yapmaya başlamıştır. Aralarında Aplomb, Allegro, Allegretto, Anisha, Big bang, Birdie, Binic, Couchin, Circus, Lumiere, Twiggy ve tüm diğer Foscarini dekoratif aydınlatma modellerinin bulunduğu koleksiyonlar şimdi bir tık uzağınızda.

 

Koleksiyonumuzda bulunan İtalyan Foscarini Aydınlatma çeşitleri şöyledir;

  1. Sarkıt Aydınlatmalar ve avizeler,
  2. Tavan aydınlatmaları ve plafonyerler,
  3. Duvar aydınlatmaları ve aplikler,
  4. Lambaderler ve ayaklı aydınlatmalar,
  5. Masaüstü aydınlatmalar,
  6. Bahçe ve dış mekan aydınlatmaları,
  7. Spot aydınlatmalar.

Maxroom ithal dekoratif aydınlatma koleksiyonu için 0850 225 05 09 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası