İstanbul’da dehşet anları: Dövdüler ardından kaçırdılar!


İstanbul Şişli’deki bir akaryakıt istasyonunda, otomobilden inen bir grup toplumsal medyadan kendilerine sövgü etmiş olduğu iddia edilen B.A. isminde genci kovalamaya başladı.
Arkasından gelen şahıslardan korkarak kaçan B.A. bir akaryakıt istasyonuna girdi. Genç kurtulamayacağını anlayınca istasyonun marketine girerek çalışanlardan yardım istedi. Ardından markete dalan saldırganlar, B.A.’yı yakalayarak öldüresiye darbetti.
Market çalışanları genci kurtarmak istese de başarı göstermiş olamadı. Saldırganlar B.A.’yı sürükleyerek marketin dışarısına çıkarıp, burada da darbettikten sonrasında otomobile bindirerek kaçırdı. Saldırganlar bir süre sonrasında B.A.’yı yol kenarına bırakarak uzaklaştı.
İhbar üstüne vaka yerine gelmiş olarak {güvenlik kamerası} görüntülerini inceleyen Şişli İlçe Güvenlik Müdürlüğü Feriköy Polis Merkezi Amirliği ekipleri, saldırganların Y.E.C., M.Y., M.C.Ş., A.A.A. ve Ö.T. isminde şahıslar olduğu tespit etti. Meydana getirilen emek harcamalar neticesinde saldırganlar yakalanarak gözaltına alındı. 
 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası