iPhone kullanıcıları tasarımından sıkıldı: iPhone 15’te beklenen!


ABD Birleşik Devletleri’nde 2.500’den fazla iPhone sahibinin katılmış olduğu bir anket düzenlendi. SellCell tarafınca yürütülen araştırmada kullananların üçte birinden fazlası (%35.2) iPhone 15’te en oldukça yeni bir tasarım görmek istediklerini belirttiler.Beklenti açısından ikinci sırada %30.3 oranla yeni renk seçenekleri yer aldı. Amerikalıların %28.8’i Apple’ın 2023 senesinde akıllı telefon kutularına EarPods kulaklık ve şarj aleti şeklinde takıları tekrardan dahil etmesini umduğunu beyan etti.

ANKET YAPILDI

DonanımHaber’de yer edinen detaylara nazaran kullananların neredeyse dörtte birlik kısmı (%23.9) iPhone 15’te periskop kamera görmek istiyor. Ortalama %23.6’sı Touch ID seçeneğinin Apple akıllı telefonlarına geri dönmesi yönünde oy kullandı. Iştirakçilerin beşte biri (%20.3) ise Apple’ın Lightning’den USB-C arayüzüne geçmesini istedi.Apple kullanıcılarının iPhone 15 ile ilgili beklentileri içinde tüm seri için Dynamic Island desteğinin yanı sıra mini versiyonun geri dönüşü de yer ediniyor. Bu seçenekler sırasıyla iştirakçilerin %11.7’si ve %8.5’i tarafınca oylandı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası