Hunter Biden kimdir, kaç yaşında Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden hakkında inanılmaz iddialar

Hunter Biden kimdir, kaç yaşında? Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden hakkında inanılmaz iddialar – Gazete Haberleri

Hunter Biden kimdir, kaç yaşında? Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden hakkında inanılmaz iddialar

ABD’de dönem dönem farklı konularla gündem olan Hunter Biden bu kez sıra dışı bir iddialarla karşı karşıya. Biden cephesinden henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmese de bahsi geçen iddialar oldukça korkunç. İşte detaylar…

HUNTER BİDEN VERİLERİ SIZDIRILDI İDDİASI

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın olduğu iddia edilen veriler arasında yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri yer aldı.

Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili mesajlarının ekran görüntülerini içeren birtakım görüntüleri internete yayıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Başkanı Biden’ı “Pedofili Peter” adıyla telefon kişi listesine kaydettiğini de iddia etti.

ABD Başkanı Biden'a oğul şoku! Veriler sızdırıldı

ABD Başkanı Biden’a oğul şoku! Veriler sızdırıldı

HUNTER BİDEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Robert Hunter Biden  4 Şubat 1970’de dünyaya geldi. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’in ikinci oğlu olan Amerikalı bir avukat ve yatırım danışmanıdır. Yatırım ve danışmanlık firması Rosemont Seneca Partners’ın kurucu ortağıdır. Biden, 2014 yılında Ukrayna’nın en büyük özel doğal gaz üreticilerinden biri olan Burisma Holding’in yönetim kurulu üyeliğine alındı ve Nisan 2019’da görev süresi dolana kadar görev yaptı.

2019’un ilk aylarından bu yana, babası başkan yardımcısı olduğu zaman, Hunter Biden ve babası, ABD Başkanı Donald Trump ve müttefikleri tarafından Hunter Biden’ın ticari anlaşmaları ve Joe Biden’ın Ukrayna’daki ABD adına yolsuzlukla mücadele çabaları ile ilgili olarak dayatılan komplo teorilerinin öznesi oldular.

Biden, 1993’te  Kathleen Buhle ile evlendi ve Naomi, Finnegan ve Maisy adlı üç çocukları var. Çift, 2015’te ayrıldı ve 2017’de boşandı.

Biden, Mayıs 2019’da Güney Afrikalı film yapımcısı Melissa Cohen ile evlendi. Oğulları Mart 2020’de Los Angeles’ta doğdu.

2020’DE DE UKRAYNA’YA BASKI İDDİASI VARDI

New York Post gazetesinin 14 Ekim’de yayımladığı haberde, Biden’ın, Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde oğlu Hunter Biden’ın Ukrayna menşeli enerji firmasıyla ilişkilerine müdahil olduğu ve bu firmayı soruşturan başsavcının görevden alınması için Ukrayna’ya baskı yaptığı iddia edilmişti. Hunter Biden’ın aylık 50 bin dolar maaşla yönetim kurulu üyesi olduğu Burisma’nın yönetim kurulunda bulunan Vadym Pozharskyi’nin Mayıs 2014’teki bir e-postasında, Hunter Biden’a “Etkinizi, şirketimizin yararına nasıl kullanabilirsiniz?” diye sorduğu ortaya çıkmıştı. Haberde, Hunter Biden’ın iddialara yanıt olarak o anda Katar’da olduğunu belirttiği ve “Burisma’ya yönelik resmi bir suçlama var mı?” diye sorduğu ifade edilmişti. Pozharskyi’nin, 17 Nisan 2015’te Hunter Biden’a gönderdiği e-postada, Joe Biden ile tanıştığını anlattığı öne sürülmüştü. Bundan bir süre sonra da Biden’ın, Burisma’yı soruşturmak isteyen başsavcıyı görevden aldırdığı iddia edilmişti.

 
 
 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası