“Hayat berbat ama bu hayatı hiçbir yerde bulamazsınız”


Cumhuriyet TV ekibinin İstanbul Ümraniye’de yapmış olduğu bir sokak röportajında mikrofona konuşan bir yurttaş, Türkiye’deki yaşamın hiçbir yerde olmadığını ve yurt dışındaki ülkelerin Türkiye’yi kıskandığını iddia etti.

“TAYYİP ERDOĞAN GÖKLERİ DELDİ, YERLERİ DELDİ…”

Yurttaşların AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kıskandıklarını belirten yurttaş, “Yaşam berbat ama bu hayatı hiçbir yerde bulamazsınız! Ne derlerse desinler, Türkiye ile oynuyorlar. Yabancı ülkeler bizi imreniyor. Tayyip Erdoğan’ı çekemiyorlar. Pahalılık var ama kimse “ben açım” demesin. Erdoğan daha ne yapabilir ki… Türkiye’nin bir yere gelmesini istemiyorlar.” ifadelerini kullandı.
Aç bulunduğunu söyleyen yurttaşlara da “inanmadığını” belirten yurttaş, okula aç giden evlatların da “olmadığını” iddia etti.
Avrupa’daki insanların Türkiye’deki yurttaşlardan daha fena bulunduğunu söyleyen yurttaş, sözlerine şu şekilde son verdi:

İstediğiniz yere gidin görün.
Yaşam berbat ama bu rahatlığı hiçbir yerde bulamazsınız.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası