Hapiste 'ölüm öpücüğü' cinayet suçlamasıyla tutuklamaya neden oldu

Hapiste ‘ölüm öpücüğü’ cinayet suçlamasıyla tutuklamaya neden oldu – Dünyadan Haberler

Hapiste 'ölüm öpücüğü' cinayet suçlamasıyla tutuklamaya neden oldu

Tennessee Islah Departmanı’ndan (TDOC) yapılan açıklamada, Rachel Dollard isimli kadının, hafta sonu polisler tarafından tutuklandığı bildirildi. 

TDOC, Dollard’ın ikinci derece cinayet ve ceza infaz kurumuna kaçak uyuşturucu sokmakla suçlandığı ve şu anda Hickman kasabası hapishanesinde tutulduğu bilgisini paylaştı. 

Ermeni asıllı ilk kaymakam!

Ermeni asıllı ilk kaymakam!

Zanlıya yöneltilen ithamlar, uyuşturucuyla ilgili suçlardan dolayı 11 yıl hapis cezasını çeken Joshua Brown isimli mahkumun ölümünün ardından geldi. Brown’ın cezası 2029 yılında sona erecekti.

Afganistan’da camiye bombalı saldırı

Afganistan’da camiye bombalı saldırı

Yetkililer, Dollard’ın şubat ayında kompleksi ziyareti sırasında öpüştüğü Brown’a uyuşturucu verdiğini bildirdi.  İddiaya göre Dollard, ağzında yarım ons metamfetamin saklıyordu ve bunu ‘öpüşme’ sırasında Brown’a ağız yoluyla aktardı.  Brown’ın uyuşturucunun sarılı olduğu balon paleti yuttuğu, daha sonra da bir hastanede aşırı dozdan öldüğü kaydedildi. 

İstanbul'da korkunç cinayet: Eski eşinin sevgilisini öldürdü

İstanbul’da korkunç cinayet: Eski eşinin sevgilisini öldürdü

TDOC Soruşturma ve Davranış Ofisi Direktörü David Imhof, “Bu olay, cezaevlerine kaçak uyuşturucu sokmanın gerçek tehlikelerine ve bunun sonuçlarına işaret ediyor.” ifadesini kullandı. 

Ayrıca Imhof, “Kurumumuz, personelimizin yanı sıra gözetimimiz altındaki kişilerin ve tesislerimizin emniyet ve güvenliğini tehdit eden herhangi bir kişiye karşı kovuşturma başlatacaktır.” diye konuştu. 

Hadisenin gerçekleştiği ceza infaz kurumu da, ‘Tennessee cezaevlerine kaçak uyuşturucu sokulmasını önlemek için tesise giren herkese üst araması, araç ve hücre aramaları ile uyuşturucu tespit köpekleri dahil çeşitli araçların kullandığı’ açıklamasında bulundu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası