Erdoğan’a darbe olacağı haberi gitmişti!


Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, Halk TV’de ‘Kayda Geçsin’ programında, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu. 15 Temmuz Darbe Girişimi’nde eski eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, Erdoğan’ın darbe girişiminden haberi bulunduğunu iddia etti. 

“15 TEMMUZ KAHRAMANI DENİLEN İNSANLAR KARŞIMA GEÇSİNLER”

Olçok, özetçe şunları kaydetti:”AKP’nin yapmış olduğu en güzel şey şu anda müdafa. Her şeye bir savunmaları var ve her şeye bir halde idrak yapmış olup, insanların algılarını belli noktalara getirme dürtüleri var ki aslına bakarsan 15 Temmuz bunun sonucu. 15 Temmuz’un sürdürülür olması ve hem FETÖ’nün hem de hükümetin elinden bu 15 Temmuz tehdidini almak, benim için oldukça mühim. Onlar bir tekel oluşturdular ve ben biliyorum ki ikisi de bu işin bir halde paydaşı. Dolayısıyla ben bu soruları soracağım, bigün ya tüm milletin gözü önünde soracağım ya da Ipsala’da, Kapıkule’de Nihal Olçok basınla sorularını paylaşıyor dendiğinde ben biliyorum ki dünyadaki hiçbir basın örgütü buna sessiz kalmayacaktır.Hepimiz 15 Temmuz’un kahramanlıklarına soyunuyor. Geçin karşıma. Ben oldukça isterim. 15 Temmuz kahramanı denilen insanoğlu karşıma geçsinler. Ne kaybettiler 15 Temmuz’da, ne eksildi hayatlarında? Kim benimle 15 Temmuz’u konuşabilir, oldukça isterim. Hep beraberce konuşuyorum, çevremdeki insanoğlu benden daha fazlasını bilmiyor. Benim daha çok bilgiye ihtiyacım var.Bu sebeple 11 Haziran 2016’da Tayyip Erdoğan’a Şirin Ünal vasıtasıyla darbe olacağı haberi gitti. Niye kulağınızı tıkadınız? 24 Haziran’da doğum günü olan bir çocuğun öleceği 11 Haziran’da söylenmiş. Neyin acziyeti bu yada neyin özgüveni? Neye güvendiniz?”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası