Dr. Yaşar Subutay Peker kimdir? Yaşar Subutay Peker hayatını nasıl kaybetti?


Doç. Dr. Yaşar Subutay Peker hayatını yitirdi. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından Dr. Yaşar Subutay Peker için taziye mesajı yayımladı.

DR. YAŞAR SUBUTAY PEKER KİMDİR? 

1985 senesinde doğan  Doç. Dr. Yaşar Subutay Peker, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak vazife yapıyordu.

YAŞAR SUBUTAY PEKER HAYATINI NASIL KAYBETTİ?

Alınan bilgiye bakılırsa, Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda görevli Doç. Dr. Yaşar Subutay Peker’e (36), Eskişehir yolu üstündeki bir avm önünde D.K’nin idaresindeki otomobil çarptı.Peker, kazada hayatını kaybederken gözaltına alınan sürücünün emniyetteki işlemlerinin arkasından çıkarıldığı hakimlikçe adli denetim şartıyla özgür bırakıldığı öğrenildi.

YAŞAR SUBUTAY PEKER’İN CENAZE TÖRENİ NE ZAMAN?

Peker’in cenazesinin, 24 Ekim Pazartesi günü çalmış olduğu hastanede düzenlenecek törenin arkasından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verileceği açıklandı.Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yayımladığı başsağlığı mesajında, “Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği hekimlerinden Doç. Dr. Yaşar Subutay Peker’e Tanrı’tan rahmet, kederli ailesi ve tıp camiamıza sabır ve başsağlığı dilerim.” ifadelerini kullandı.Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Ankara Sıhhat Bilimleri Üniversitesi GATA Genel Cerrahi Anabilim Branşında vazife meydana getiren arkadaşımız Doç. Dr. Yaşar Subutay Peker bir Trafik kazasında hayatını yitirdi.Dr. Yaşar hemen hemen 37 yaşındaydı. Kendisine Tanrı’tan rahmet, ailesine ve doktor camiamıza başsağlığı arzuluyorum” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası