Bakan Kasapoğlu'ndan milli sporculara tebrik

Bakan Kasapoğlu’ndan milli sporculara tebrik – Spor Haberleri

Bakan Kasapoğlu'ndan milli sporculara tebrik

Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü milli sporcularımız; 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazandı.

Cimnastikte Adem Asil ile Güreşte Muhammet Karavuş altın madalya kazanırken, diğer güreşçilerimiz Samet Ak, Fatih Erdin ve Feyzullah Aktürk gümüş madalyanın sahibi oldu. Bocce branşında Gülçin Esen-Beyza Tatarlı ikilisi bronz madalya kazandığı organizasyonda, güreşte Salim Ercan da madalya kürsüsünün üçüncü basamağında yer aldı.

Adem Asil'den Akdeniz Oyunları'nda altın madalya

Adem Asil’den Akdeniz Oyunları’nda altın madalya

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19’uncu Akdeniz Oyunları’nın 3’üncü gününde madalya kazanan Milli sporcularımız için yayımladığı tebrik mesajında, şunları söyledi:

“Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü gününde; cimnastik, güreş ve bocce branşlarında 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazanan milli sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum. Oyunlarda ülkemize büyük gurur yaşatan Milli sporcularımızı kutluyor, mücadelelerine devam eden diğer sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası