Bakan Fahrettin Koca’dan yaralı maden işçileri açıklaması: 5 işçinin durumu ağır


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Prof. Dr. Nurettin Yiyit ile beraber, Bartın’daki maden kazasında yaralanan madencileri ziyaret etmek suretiyle Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne gitti.
Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, ziyaretin peşinden, maden işçilerinin sıhhat durumuna ilişkin resmi Twitter hesabı üstünden izahat yapmış oldu.
Koca, şu ifadeleri kullandı:
“Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesinde bugün ziyaret ettiğimiz 6 yaralıdan 5’inin durumu ağır, 1’inin durumu orta. Bartın’da tedavi gören 5 yaralıdan 4’ü taburcu oldu, yatan hastamızın durumu ise iyi. Kaza sebebiyle tedavisi devam eden 7 hastamız var” 

YARALILARIN SON DURUMU(*5*)Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesinde bugün ziyaret ettiğimiz 6 yaralıdan 5’inin durumu ağır, 1’inin durumu orta. Bartın’da tedavi gören 5 yaralıdan 4’ü taburcu oldu, yatan hastamızın durumu ise iyi. Kaza sebebiyle tedavisi devam eden 7 hastamız var. pic.twitter.com/9tLTiwBTCM
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) October 16, 2022

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası