4 yaşındaki çocuk annesinin hayatını kurtardı


Wisconsin eyaletinin Sheboygan Falls adlı nahiyesinde yaşayan Logan adlı 4 yaşındaki ufak çocuk, annesinin nöbet geçirmesi üstüne acil yardım hattını aradı.
Telefondaki görevliye doğru detayları veren Logan, sıhhat ekipleri gelene kadar sakin bir halde telefonda kaldı ve 1 yaşındaki ufak kardeşiyle ilgilendi.
(*4*)HER ŞEYİ TREN KAZASINDAN SONRA ÖĞRENMİŞ

Anası Kayla Moher, seneler ilkin geçirdiği bir hız treni kazasından sonrasında aralıklarla epilepsi benzeri nöbet geçirdiğini, bu tip durumlarda 4 yaşındaki Logan’a ne yapması icap ettiğini öğrettiklerini belirtti.
Geçen ay yaşanmış olan vakayla ilgili olarak polis, Logan’a dün ‘Yaşam Kurtarıcı Sertifikası’ verdi.
(*4*)EKİPLER GELENE KADAR TELEFONU KAPATMADI

Polis tarafınca meydana getirilen açıklamada “Logan’ın anası bir nöbet geçiriyordu ve tıbbi müdahaleye ihtiyacı vardı. Logan sakince 911’i aradı ve santral memuru Sarah’a neler bulunduğunu ve annesinin desteğe ihtiyacı bulunduğunu söylemiş oldu. Logan, lüzumlu kaynaklar eve gelene kadar telefonda Sarah ile kaldı. Logan 1 yaşındaki kız kardeşini de sakin tutmayı başardı” ifadeleri yer aldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası